پلتفرم داربست

آکسان 2

ﺳﻪشنبه 14 اسفند 1397 ساعت 19:00

اجرا-موسیقی

«آکسان 
 

نوید اربابیان (مشهد)
کلوپ موسیقی (شیراز)
سیریا (بوشهر)
Shape (تهران)

برنامه اجراها:

سه شنبه 14 اسفند 1397
سانس اول
/ ساعت 7 عصر : گروه نوید اربابیان (مشهد)
سانس دوم / ساعت 9 شب : گروه سپهر دانش - کلوپ موسیقی (شیراز) 

چهارشنبه 15 اسفند 1397
سانس اول 
/ ساعت 7 عصر : گروه سیریا (بوشهر)
سانس دوم / ساعت 9 شب : تریو مریو2 - کلوپ موسیقی (شیراز)

پنجشنبه 16 اسفند 1397
نشست / ساعت 4 عصر : نشست پیرامون کلوپ موسیقی شیراز
سانس اول / ساعت 7 عصر : گروه تیم میم2 - کلوپ موسیقی (شیراز)
سانس دوم / ساعت 9 شب : گروه Shape (تهران)
 

-* لازم به ذکر است با خرید بلیت «بسته کامل» اجراهای« آکسان2» مخاطبان از 25% تخفیف برخوردار خواهند شد. «بسته کامل» شامل بلیت تمام اجراهای «آکسان2» است.

محل برگزاری

آدرس: تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان ظفر شرقی، کوچه ناجی، خیابان فرزان، خیابان نوربخش، بلوار مینا، پلاک42، پلتفرم داربست

موقعیت روی نقشه:خرید بلیت


گالری رویداد

آکسان 2

زمان

  • از ﺳﻪشنبه 14 اسفند 1397 ساعت 19:00
  • تا پنجشنبه 16 اسفند 1397 ساعت 21:00

اطلاعات هنرمند

  • آکسان 2

جریان هنر مستقل هر چند به سختی اما راهش را پیدا می کند و به حیات خود ادامه می دهد. پروژه آکسان که با همکاری مشترک پلتفرم داربست و مجله فرهنگی هنری اورسی شکل گرفته است، می کوشد تا دغدغه هنرمند را از حواشی به سمت خود هنر ببرد. تاکید این پروژه بر تسهیل روند اجرا با فراهم آوردن بستری است که گروه ها، بتوانند داستان خودشان را با هنرشان نقل کنند. آکسان قرار نیست به نام یا مکان جغرافیای خاصی محدود شود، چرا که شاید در هر زمان و جایی امکان اجرای راحت فراهم شود.
  • نوید اربابیان

نوید اربابیان(م.1364، مشهد، ایران)آهنگساز، نوازنده و خواننده سبک راک ایرانی است. اربابیان به‌طور خاص در ژانر راک فعالیت می‌کند و همکاری‌های گسترده‌ای با موزیسین‌های راک و تلفیقی ایرانی داشته‌است. او به‌طور خاص نوازنده گیتار بیس است اما در بسیاری از مواقع نوازندگی گیتار کلاسیک و گیتار الکتریک را نیز بر عهده داشته‌است.اربابیان در سال ۱۳۹۵ اولین آلبوم رسمی خود را به نام «خط خنده‌ش» منتشر کرد که حاوی هشت آهنگ بوده‌است و موزیسین‌های مطرح راک ایران در آن همکاری داشته‌اند. نوید اربابیان علاوه بر فعالیت‌های انفرادی در ساخت تعدادی از آلبوم‌های مطرح ایرانی با آهنگسازان دیگر همکاری داشته‌است. در سال ۱۳۸۶ اربابیان نوازنده گیتار بیس آلبوم ترنج اثر محسن نامجو بوده‌است. اربابیان همچنین به‌طور گسترده با عبدی بهروانفر همکاری داشته و در کنار بهروانفر از اعضای اصلی و پایه‌گذار گروه ماد بوده‌است علاوه بر مشارکت در آهنگسازی، نوازندگی و تنظیم تعداد زیادی از آلبوم‌های و آهنگ‌های راک ایرانی، اربابیان خواننده و رهبر گروه راک زیرزمینی ایرانی کیلومتر ۲۳ نیز بوده که چند آلبوم زیرزمینی از آن‌ها منتشر شده‌است.
  • سیریا (بوشهر)

سیریا با تجربه فضای جدید و به روز، روایت گر فرم متفاوتی از موسیقی بوشهر است. اسم گروه از واژه ای گرفته شده که در زمان قاجار برای اهالی موسیقی استفاده می‌شده است و در ترانه های عامیانه از آن برای جمع کردن مردم به دور هم استفاده می کردند. سیریا پروژه ای را تحت عنوان «میز دوتایی» آغاز کرده که امیدوار است تا سال آینده به تدریج منتشر کند.
  • کلوپ موسیقی (شیراز)

کلوپ موسیقی شیراز در آکسان شماره 2، سه پروژه از کلوپ موسیقی شیراز حضور دارد. کارهای این سه گروه طی سه سال گذشته به طور مداوم تمرین و تولید شده است. کلوپ موسیقی در جهت پاسخ به نیاز آرتیست ها در خانه هنر شیراز شکل گرفت تا مکانی باشد برای دور هم جمع شدن نوازنده ها و آهنگسازهای شیرازی، از دل این گردهم آمدن تا الان 14 گروه به وجود آمده که 12 آلبوم در دست تولید دارند. در این اجرا گروه های «سپهر دانش» و «تریو مریو» و «تیم میم» حضور دارند.
طراحی و پیاده سازی وب سایت: سپانو دیتا