پلتفرم داربست

نوکا

جمعه 11 خرداد 1397 ساعت 20:00

اجرا چیدمان صدا تصویر/ کوریوگرافی

«نوکا»

 

از تابا فجرک و علی فی

اجراگران:

شکیبا حیدری

کوروش محمدی

مهرنوش ندیری

یاسمن سرافرازی

سورنا روغنی

نیلوفر بنا

محل برگزاری

آدرس: تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان ظفر شرقی، کوچه ناجی، خیابان فرزان، خیابان نوربخش، بلوار مینا، پلاک42، پلتفرم داربست

موقعیت روی نقشه:خرید بلیت


نوکا

زمان

  • از جمعه 11 خرداد 1397 ساعت 20:00
  • تا جمعه 11 خرداد 1397 ساعت 21:00

اطلاعات هنرمند

  • تابا فجرک

تابا فجرک (م. ۱۳۶۷، تهران، ایران) هنرمند بینارشته‌ای، طراح حرکت، رقصنده و پژوهشگر است. او دانش‌آموخته‌ی ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد ادبیات انگلیسی، با تمرکز بر ادبیّات بی‌معنا و اجرای بی‌کلام، از دانشگاه شهید بهشتی است. آثار او تاکنون در چندین نمایشگاه گروهی و اجرای عمومی به‌نمایش درآمده‌ است. تابا فجرک در کنار آثار انفرادی خود با گروه‌های هنری و هنرمندان رشته‌ها و حوزه‌های دیگر همکاری می‌کند. اخیرا ویدیو اینستالیشن «پوسته» که کاری مشترک با شکوفه خرم‌رودی است، به‌عنوان نوزدهمین پروژه‌ی اتاق برق در دی‌ماه ۱۳۹۶ به‌نمایش درآمد. فجرک در تهران زندگی و کار می‌کند.
  • علی فی

علی فی (م. 1365، تهران، ایران) بعد از فعالیت در حوزه‌ی سینمای تجربی و جریان موسیقی زیرزمینی تهران، به استفاده از کامپیوتر به‌عنوان ابزاری برای مرتبط‌ساختن و ترکیب مدیوم‌های مختلف برای خلق فرم‌ها و فضاهای جدید روی آورد. او از سال 1392 به‌عنوان کیوریتور با فستیوال تادااکس همکاری می‌کند و موسس مدیاآرت لبِ «نال‌سایت» در تهران است. علی فی در تهران زندگی و کار می‌کند.
طراحی و پیاده سازی وب سایت: سپانو دیتا