پلتفرم داربست

نگاهی به موسیقی تجربی از منظر هنرهای زیبا و صدا

ﺳﻪشنبه 1 خرداد 1397 ساعت 18:00

پلتفرم داربست با همکاری رزیدنسی کوشک برگزار می کند

کارگاه

آهنگسازی-اجرا-بصری سازی صدا

نگاهی به موسیقی تجربی از منظر هنرهای زیبا و صدا

این کارگاه برای هنرمندانی با سابقه کاری مختلط (آهنگسازان، هنرمندان بصری، خوانندگان و نوازندگان، هنرمندان مدیا وغیره) در نظر گرفته شده است. این کارگاه از دو بخش تشکیل شده است که در بخش اول، به امکانات صوتی یک ساز با استفاده از تکنیک های پیشرفته و موسیقی الکترونیک می پردازیم و در بخش دوم، روش های بصری سازی صدا را از منظر هنرهای زیبا مورد بررسی قرار می دهیم.

مارک ویلانووا نوازنده ساکسوفون و هنرمند صدا (ساند آرتیست) است و فعالیت هنری اش در نقطه تلاقی هنر و تکنولوژی صورت می گیرد. تولید هنری او همواره مبتنی بر نوآوری بوده است و علاقه اش به نیومدیا در سراسر آثارش مشهود است. او در این آثار به کند و کاو در تعامل بین انسان و ماشین می پردازد و تمرکزش بیشتر بر ارتباط بین صدا و عناصر بصری است.

مارک در حال حاضر سرگرم خلق اجرا-چیدمان های دیداری شنیداری است و در عین حال به آهنگسازی موسیقی الکترونیک، بداهه نوازی و آثار بینارشته ای در زمینه های رقص، تئاتر و تصاویر متحرک نیز می پردازد. اجراهای او در فستیوال های مختلفی در سراسر دنیا از جمله ژاپن، ایالت متحده، کانادا، برزیل، کلمبیا، تایوان، روسیه و بسیاری از کشورهای اروپایی ارائه شده است.

مارک ویلانووا یکی از برگزیدگان جایزه کارا در سال 2018 است. "کارا" جایزه اقامت هنری یک ماهه ای است که هر ساله از سوی رزیدنسی کوشک به چند هنرمندان منتخب غیرایرانی که از سراسر جهان در فراخوان این برنامه شرکت می کنند، اعطا می شود. امسال نیز چهارمین دوره این جایزه برای یک دوره یک ماه (11اردیبهشت تا 11خرداد) در حال برگزاری است.

محل برگزاری

آدرس: تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان ظفر شرقی، کوچه ناجی، خیابان فرزان، خیابان نوربخش، بلوار مینا، پلاک42، پلتفرم داربست

موقعیت روی نقشه:خرید بلیت


نگاهی به موسیقی تجربی از منظر هنرهای زیبا و صدا

زمان

  • از ﺳﻪشنبه 1 خرداد 1397 ساعت 18:00
  • تا ﺳﻪشنبه 1 خرداد 1397 ساعت 20:00

اطلاعات هنرمند

  • مارک ویلانووا


طراحی و پیاده سازی وب سایت: سپانو دیتا