پلتفرم داربست

«آکسان 4»​

جمعه 8 شهریور 1398 ساعت 19:00

با ادای دین به فرهاد مهراد و همه هنرمندانی که به یاد او در این پروژه همراه ما بودند، با توجه به ابهامات پیش آمده درباره کپی رایت بسیاری از آثار ایشان و احترام همیشگی پلتفرم داربست به حفظ حقوق معنوی هنرمندان، رویداد «گرم و زنده، بر شن های تابستان» لغو می شود. امیدواریم با برطرف شدن مشکلات حقوقی صاحبان کپی رایت آثار فرهاد مهراد، ترانه های وی در گوش شهر ما دوباره خوانده و زنده شود.

به اطلاع خریداران محترم بلیت این رویداد نیز می رساند که وجه پرداختی آنها حداکثر ظرف ۷۲ ساعت آینده به حساب ایشان برگردانده خواهد شد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از ساعت ۴ تا ۶ عصر با شماره ۲۲۹۱۲۴۵۱ تماس حاصل فرمایید.

*
اجرا_موسیقی

«گرم و زنده، بر شن‌های تابستان»​

آکسان ۴ 

(بازخوانیِ آهنگ‌های فرهاد برای هفدهمین سالگردِ فقدانش)

 

هنرمندان:

داریوش آذر و مرجان مدرس 
نوید اربابیان و عماد لشگری
ماکان اشگواری
پیتر پیرحسین‌لو و مصطفی سرایی
ماهان فرزاد و حامد حسین‌زاده

فرهاد مهراد در ایران آغازگرِ فصلی تازه از آوازخوانی بود. جدا از هنر و موسیقی‌اش، در مقام یک انسان هم فردی والا بود و تاثیرش همیشه باقی خواهد ماند. 
در پروژه شماره ۴ آکسان، به‌مناسبتِ هفدهمین سالگردِ نبودنش، هنرمندان مختلف تعدادی از آهنگ‌هایش را بازخوانی خواهند کرد تا قصه‌ی بی‌انتهای فرهاد برایمان تجدید شود.
 

*(مخاطبان گرامی توجه داشته باشند تماشاگران در این اجرا (صندلی) نخواهند داشت.)

محل برگزاری

آدرس: تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان ظفر شرقی، کوچه ناجی، خیابان فرزان، خیابان نوربخش، بلوار مینا، پلاک42، پلتفرم داربست

موقعیت روی نقشه:خرید بلیت


«آکسان 4»​

زمان

  • از جمعه 8 شهریور 1398 ساعت 19:00
  • تا جمعه 8 شهریور 1398 ساعت 22:00

اطلاعات هنرمند

  • آکسان 4

جریان هنر مستقل هر چند به سختی اما راهش را پیدا می کند و به حیات خود ادامه می دهد. پروژه آکسان که با همکاری مشترک پلتفرم داربست و مجله فرهنگی هنری اورسی شکل گرفته است، می کوشد تا دغدغه هنرمند را از حواشی به سمت خود هنر ببرد. تاکید این پروژه بر تسهیل روند اجرا با فراهم آوردن بستری است که گروه ها، بتوانند داستان خودشان را با هنرشان نقل کنند. آکسان قرار نیست به نام یا مکان جغرافیای خاصی محدود شود، چرا که شاید در هر زمان و جایی امکان اجرای راحت فراهم شود.
طراحی و پیاده سازی وب سایت: سپانو دیتا