پلتفرم داربست

هر دوان

پنجشنبه 10 مرداد 1398 ساعت 20:00

اجرا حرکت

«هر دوان»

کوریوگرافر: مریم مالمیر

اجراگران: مریم مالمیر و نازنین میرزایوسف خانی

طراح صحنه: امیر حسین دوانی

طراح صدا و موسیقی: آنکیدو دارش

طراح نور: علی کوزه گر

ساخت تصویر و ویدیومپینگ: شروین عقیلی

این وضعیت همزمانی دو دوره از زندگی زن است: کودکی و بزرگسالی ، تناقض ها و همسانی ها، چارچوب و خارج از چارچوب ، نظم و بی نظمی . حرکت در چارچوب های زندگی اجتماعی یک الزام است و با یک الگوی منظم و تکرارپذیر اما از نظم عادت ، و از آشفتگی و بی نظمی زندگی زاییده می شود. بی نظمی که در آن نوعی نظم وجود دارد.

 

محل برگزاری

آدرس: تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان ظفر شرقی، کوچه ناجی، خیابان فرزان، خیابان نوربخش، بلوار مینا، پلاک42، پلتفرم داربست

موقعیت روی نقشه:خرید بلیت


گالری رویداد

هر دوان

زمان

  • از پنجشنبه 10 مرداد 1398 ساعت 20:00
  • تا شنبه 12 مرداد 1398 ساعت 21:00

اطلاعات هنرمند

  • مریم مالمیر

مریم مالمیر ( م ۱۳۶۲، تهران)، پرفورمر و کورئوگرافر است. تحصیلات آکادمیک وی در زمینه ریاضیات محض و مهندسی صنایع می باشد، اما همزمان با تحصیل از سال ۱۳۸۱، یادگیری موسیقی را آغاز کرد. ورود او به عرصه حرکت و اجرا از سال ۱۳۹۰ و با رقص های کلاسیک و سالسا شروع شد. در سال ۱۳۹۴ با رقص معاصر آشنا شد و تا کنون به یادگیری و کسب تجربه در این زمینه، در ایران و خارج از ایران مشغول است. او علاقه مند به کورئوگرافی قطعات رقص معاصر بر مبنای الگوهای عددی و هندسی است و مشغول تحقیق و تجربه این الگوها در کورئوگرافی اجرا می باشد. اولین تجربه اجرا و کورئوگرافی رقص معاصر او " تعادل ظریف یکی ناممکن"، تهران، فستیوال ترانزیت بود. در سال ۱۳۹۶ تجربه اجرا و همکاری با گروه ایتالیایی پوتلاچ در فستیوال فجر و سپس در سال ۱۳۹۷، اجرا در فستیوال فلیپت، ایتالیا، رم را داشته است.
طراحی و پیاده سازی وب سایت: سپانو دیتا