پلتفرم داربست

نامه هایی از تهران

پنجشنبه 27 تیر 1398 ساعت 20:00

 

اجرا

«نامه هایى از تهران»

کارى از: ورونیک پتى، ندا شاهرخى و آرزو عالى

(پروژه مشترک موسسه فانوس هنر پارس، کمپانی گراند ویتس و مرکز آنی گرا در فرانسه)

بازیگران: 
زهرا احمدی 
رایحه پاشا
النور ترابی
ملیکا حبیبی
صبا حسینی
لیلیان درخشان نژاد
صبا سلطانی

پروژه «نامه هایی از تهران» ، تبادل فرهنگی بین نوجوانان ایرانی و فرانسوی است که در فروردین 1398 در پاریس و پس از شرکت نوجوانان ایرانی در مدرسه تئاتر فانوس به مدت 9 ماه شکل گرفت .هدف اصلی پروژه نشان دادن نوجوانی است . فرقی نمی کند کجا باشی ، همه نوجوانان دارای مسائل مشترک هستند و تنها فرق آنها جامعه ای ست که درآن زندگی می کنند . در این نمایش راه های مختلف روی صحنه بودن را نشان می دهیم ، خود واقعی هر بازیگر نوجوان را که چقدر شکننده ، چقدر با اعتماد به نفس و ... است . کار بر اساس اتوبیوگرافی و کاملا کارگاهی شکل گرفته و متن از پیش تعیین شده ای ندارد . می توان فرم آنرا به تئاتر مستند نزدیک دانست .

*مخاطبان عزیز توجه داشته باشند به خاطر ظرفیت محدود تماشاگر اجرای «نامه‌هایی از تهران» تعداد محدودی بلیت در گیشه داربست به فروش می‌رسد. به همین دلیل برای تهیه حضوری بلیت حتما نیم ساعت قبل از اجرا در محل داربست حضور داشته باشید. با سپاس.

 

محل برگزاری

آدرس: تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان ظفر شرقی، کوچه ناجی، خیابان فرزان، خیابان نوربخش، بلوار مینا، پلاک42، پلتفرم داربست

موقعیت روی نقشه:خرید بلیت


گالری رویداد

نامه هایی از تهران

زمان

  • از پنجشنبه 27 تیر 1398 ساعت 20:00
  • تا ﺳﻪشنبه 1 مرداد 1398 ساعت 21:00

اطلاعات هنرمند

  • ورونیک پتی


  • ندا شاهرخی

ندا شاهرخی فوق لیسانس تئاتر از دانشگاه پاریس ۸ فرانسه است. او مدیر هنری موسسه بین المللی فانوس و مدرس و کارگردان تئاتر است. بیشتر کارهای این هنرمند به صورت مشترک و اجراهای بین المللی بوده است که از میان آنها میتوان به "نمایش بعد از این" کار مشترک ایران و فرانسه و کارگردانی مشترک ژان لویی اکل ، ندا شاهرخی و یاسمن خواجه ای و مده آ، آنتیگونه، اودیپ، زنان تروا اجرا در جشنواره اولیمپیا این دیون در یونان، مده آ، دریچه و کنفرانس پرندگان در فرانسه اشاره کرد.
  • آرزو عالی

آرزو عالی بازیگر، کارگردان و مدرس دانشگاه و فارغ التحصیل از دانشگاه لندن است. او در تاترهایی چون کابوس های خنده دار...، تن تن و راز قصر مونداس، پروانه و یوغ، دینگ و مارو و...همچنین در چند فیلم کوتاه و بلند بازی کرده. او از سال ۹۲ با نوجوانان کار تئاتر کرده و اجراهای متعددی چون ملانصرالدین، دقت دوم، ادیپ، پای نئال و ... را اجرا برده است.همچنین چندین پروژه بین المللی با لهستان، یونان و فرانسه داشته است.
طراحی و پیاده سازی وب سایت: سپانو دیتا