پلتفرم داربست

آکسان 3

چهارشنبه 12 تیر 1398 ساعت 21:00

 

پروژه مشترک پلتفرم داربست و اورسی
شماره 3

اجرا-موسیقی
«آکسان»

درباره «اورسی» - عادات فردی شخصیت مارا شکل می دهند . وقتی کتاب میخوانیم ، موسیقی گوش می دهیم یا با یک دوست ازچیزهایی حرف میزنیم که فکر مارا می سازد ، از درون تغییر می کنیم . همین جامعه ی تعاملی ، شاید روزی تبدیل شود به یک فرهنگ بزرگ . ما در اورسی علاقه داریم که هرروز خانواده مان را گسترده تر کنیم و برای این گفتمان ، چه زبانی بهتر از هنر وجود دارد ؟ مجله ی اورسی چند سال پیش ، فعالیت های خودش را از رسانه های اجتماعی شروع کرده و جدا از فضای مجازی ، رویدادهای مختلفی را در چند شهر برگزار نموده است . اورسی سعی می کند با حمایت از هنرمندان مستقل ، موقعیتی را دراختیار آن ها بگذارد تا دیده و شنیده شوند .

 

چهارشنبه ۱۲ تیر ماه 1398:

سانس دوم (ساعت 9شب): مرتی عزیززاده

 

پنجشنبه ۱۳ تیر ماه 1398:

سانس اول (ساعت 7شب): علیرضا بروجردی

سانس دوم (ساعت 9شب): ماهان فرزاد

 

جمعه ۱۴ تیر ماه 1398:

سانس اول (ساعت 7شب): امید سعیدی و گروه اتاق

سانس دوم (ساعت 9شب): گروه تورانی (کلوپ موسیقی شیراز)

 

* «بسته کامل» شامل بلیت تمام اجراهای «آکسان2» است. با خرید بلیت «بسته کامل» اجراهای« آکسان2» مخاطبان از 25% تخفیف برخوردار خواهند شد.
* صندلی تنها به تعدادی محدود و برای افرادی که توانایی نشستن بر روی زمین را ندارند موجود است.

محل برگزاری

آدرس: تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان ظفر شرقی، کوچه ناجی، خیابان فرزان، خیابان نوربخش، بلوار مینا، پلاک42، پلتفرم داربست

موقعیت روی نقشه:خرید بلیت


گالری رویداد

آکسان 3

زمان

  • از چهارشنبه 12 تیر 1398 ساعت 21:00
  • تا جمعه 14 تیر 1398 ساعت 22:00

اطلاعات هنرمند

  • آکسان 3

جریان هنر مستقل هرچند به سختی اما در نهایت راه‌اش را پیدا می‌کند و به حیات خود ادامه می‌دهد. پروژۀ «آکسان» که با همکاری مشترک پلتفرم داربست و مجلۀ فرهنگی اورسی شکل گرفته است، می‌کوشد تا دغدغۀ هنرمند را از حواشی به سمت خود هنر ببرد. تاکیدِ این پروژه بر تسهیل روند اجرا با فراهم آوردن بستری است که گروه‌ها، بتوانند داستان خودشان را با هنرشان نقل کنند. آکسان قرار نیست به شهر و جغرافیاییِ خاصی محدود شود، چرا که شاید در هر زمان امکان یک اجرای راحت فراهم شود.
  • مرتی عزیززاده

«مُرتی عزیززاده» موزیسین و خواننده‌ی بوشهری در تلاش است با ریتم، آواز و ادبیات مخاطبش را همراه کند. او از گذشته اش، از جنوب، و از عاشقانه‌هایش برای ما روایت می‌کند.
  • علیرضا بروجردی

علیرضا بروجردی در دهه پنجاه برای ادامه تحصیل به هند عزیمت کرد و در همان مقطع ساز «سیتار» را به‌مدت هفت سال نزد موسیقی‌دانان بزرگی مثل «عثمان‌خان» آموخت. بعد از بازگشت استاد بروجردی به ایران در سال 1368 اولین آثارش به‌صورت تکنوازی منتشر شد و مورد توجه قرار گرفت.
  • ماهان فرزاد

ماهان فرزاد در آهنگ‌سازی آثارش، با استفاده از فضاهای سنتی و کلاسیک و همین‌طور بهره بردن از المان‌های مدرن، به صدایی مینیمال می‌رسد. نوعی موسیقی امبینت و اتمسفریک که با سازهای آکوستیک خلق می‌شود.
  • امید سعیدی

پروژه «اهل غرق» به آهنگسازى امید سعیدى سومین پروژه گروه اتاق است که به صورت تک اجرا در آکسان 3 حضور اجرا می‌شود. «اهل غرق» رویکردی فولکلوریک و مینیمال دارد که با موسیقی الکترونیک ترکیب شده است. ترانه‌های «اهل غرق» اکثرن ترانه‌های محلى و یا ترانه هایى است که امید سعیدى براى این پروژه نوشته است.
  • گروه تورانی

تورانی گروهی با گرایش معاصر در موسیقی است که کار خود را در کلوپ موسیقی شیراز آغاز کرده است.
طراحی و پیاده سازی وب سایت: سپانو دیتا