پلتفرم داربست

تصاویر گویا

جمعه 17 خرداد 1398 ساعت 18:00

پرفورمنس
 

«تصاویر گویا»


اجراگران : 

ژوبین کلهر (موسیقی_ایران)

رویدی فلوک (عکس_سوییس)

تصاویر؛ صامت و ساکت ، ثبت شده از لحظه های خاص خودمانی . موسیقی ؛ آکنده از صوتی آشنا ، اما متفاوت ، غریبه.
این میان چیزی زاده می شود ، تصاویری گویا از عمق درون .

Performance

Talking Pictures

 

Zhubin Kalhor Music-Iran

Ruedi Flück Photography-Swiss

محل برگزاری

آدرس: تهران، آدرس: تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان ظفر شرقی، کوچه ناجی، خیابان فرزان، خیابان نوربخش، بلوار مینا، پلاک42، پلتفرم داربست

موقعیت روی نقشه:خرید بلیت


گالری رویداد

تصاویر گویا

زمان

  • از جمعه 17 خرداد 1398 ساعت 18:00
  • تا جمعه 17 خرداد 1398 ساعت 21:00

اطلاعات هنرمند

  • ژوبین کلهر

ژوبین کلهر (م.1359، تهران، ایران) عضو رسمی آهنگسازان سوئیس و فارغ‌التحصیل دانشگاه هنر تهران است. او از سن ۱۹ سالگی به اجرای کنسرت به صورت تکنوازی و گروه‌نوازی و تولید آلبوم های موسیقی در کشورهای مختلف جهان پرداخته است. او پس از تأسیس آکادمی موسیقی ژوبین کلهر سال هاست که به آموزش موسیقی ایرانی به نوازنده‌های حرفه‌ای و آماتور در اقصی نقاط جهان می پردازد.
  • رویدی فلوک

رویدی فلوک (م. 1364، برن، سوئیس) عکاسی را در جهت عکاسی گویا آغاز کرد و پس از تکمیل تحصیلات دانشگاهی به سرعت با عکاسی وارد دنیایی فراتر از منطق و قطعیت شد. او نمایشگاههای مختلفی درزمینه های فرهنگی در موزه ها و جشنواره های بلژیک، فرانسه و سوئیس برگزار کرده است. علاوه بر این او همیشه مشغول کار درزمینه فرهنگ اسکی نیز می باشد و عکسهای او در مجلات بین‌المللی چاپ شده است. فلوک اخیراً بنیاد چند رسانه‌ای (knuckle) را در زمینه تجارت ورزشهای زمستانی تاسیس کرده است و از سال ۲۰۱۹ عضو انجمن عکاسان سوئیس می باشد. او در شهر برن به تدریس عکاسی و تکنیک‌هایش می پردازد .
طراحی و پیاده سازی وب سایت: سپانو دیتا